Dokonalost v každém detailu

Vitríny vyzdvihnou Vaši perfektní práci.

Elegance, ve které jídlo vydrží

Uchovejte jídlo a pití v té nejvyšší kvalitě.

Chladící a teplé vitríny

dokonalé udržení čerstvosti Vašich produktů.

Gastronomické vybavení

pro všechny druhy provozoven.

O společnosti GASTROART CZ, spol. s r. o.

Na trhu vybavení pro gastronomii a profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme již od roku 1996, kdy firmu založil jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Společnost GASTROART CZ, spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou společnost v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně zaškolení obsluhy na dodaných zařízeních.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku, a Francii. S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně, další typy velkokuchyní a gastronomie.

Naše společnost zaměstnává 26 plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Jsme přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, ELECTROLUX, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR a ZANUSSI. Nabízíme v zastoupení pánve FRIMA, myčky Winterhalter, varnou technologii MKN, na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.

Specializujeme se také na vitríny a to na vestavné vitríny, stolní vitríny, cukrářské vitríny, pultové vitríny, dále máme v nabídce salátové bary, chlazené a teplé bufety, konzervátory zmrzlin, bufety RED FOX a přístěnné vitríny. Na všechny druhy vitrín v naší nabídce také provádíme záruční a pozáruční servis.

V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní, jednou do měsíce pořádáme kuchařské akademie.

Roční obrat firmy v roce 2012 bez DPH   82 mil.
Roční obrat firmy v roce 2013 bez DPH   83 mil.
Roční obrat firmy v roce 2014 bez DPH 101 mil. 
Roční obrat firmy v roce 2015 bez DPH   96 mil. 
Roční obrat firmy v roce 2016 bez DPH 102 mil. 
Roční obrat firmy v roce 2017 bez DPH  156mil. 
Roční obrat firmy v roce 2018 bez DPH 223 mil. 

Proč si vybrat právě nás

  • Více než 20 let zkušeností Více než 20 let zkušeností

  • Již přes 1.500 zákazníků Již přes 1.500 zákazníků

  • Zkušenost a profesionalita Zkušenost a profesionalita

  • Působíme po celé republice Působíme po celé republice

  • Kompletní instalace a servis Kompletní instalace a servis

Kontakty

GASTROART CZ, spol. s r. o.
Doubek 165, 251 01 Doubek
IČO: 27148378
DIČ: CZ27148378

Obchodní oddělení:
Mobil: 777 258 991 
E-mail: dolezel@gastroart.cz

Administrace:
Mobil: 702 265 266
E-mail: objednavky@gastroart.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.